שבוע קטלני לרוכבי הדו גלגלי במחלף גבעת שמואל
1 min readצוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע רפואי לשלושה רוכבי דו גלגלי בשבוע אחד.
המקרה הראשון היה רוכב קטנוע (כבן 25) שנפצע בינוני בתאונה בכביש 4 בסמוך למחלף גבעת שמואל.
![](https://hill-news.com/wp-content/uploads/2024/04/333333-1024x478.jpeg)
חילי מילר, משה מלכה ומוישי קרויזר חובשי איחוד הצלה מסרו: "מדובר בתאונה עם מעורבות קטנוע ורכב פרטי. בסיוע צוות אמבולנס של איחוד הצלה הענקנו סיוע רפואי בזירה לרוכב הקטנוע שנחבל בבטנו. לאחר מכן הוא פונה לבית החולים שיבא-תל השומר כשבשלב זה מצבו מוגדר בינוני".
![](https://hill-news.com/wp-content/uploads/2024/04/11111-1024x461.jpeg)
תאונה נוספת הייתה בתחילת השבוע בכביש 4 בסמוך למחלף בר אילן כשנער בן 16 שרכב על קורקינט נפצע בינוני. "צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני לרוכב קורקינט חשמלי שנפצע בינוני בתאונה בסמוך בכביש 4 בסמוך למחלף בר אילן".
ישראל אלתר סגן ראש סניף איחוד הצלה בבני ברק מסר: "לדברי עוברי אורח – הנער שרכב על קורקינט חשמלי החליק ונחבל בראשו. בסיוע חובשים נוספים שהגיעו בזריזות לזירה הענקנו לו סיוע רפואי ראשוני ומצבו בשלב זה מוגדר בינוני".
![](https://hill-news.com/wp-content/uploads/2024/04/222222-1024x768.jpeg)