ספטמבר 27, 2021

חדשות הגבעה

כל מה שקורה בגבעת שמואל

יו"ר ש"ס נגד תושבי גבעת שמואל

1 min read

 יו"ר ש"ס אריה דרעי התראיין לשבועון החרדי "משפחה" ובו תקף דרעי את תושבי גבעת שמואל הסרוגים.
"הציבור הדתי לאומי בגבעת שמואל פועל להרס הרבנות הראשית וחובר לשמאל ולזרם הרפורמי.

(צילום: אתר wikimedia)

"בגבעת שמואל אורח החיים המקובל הוא שבשבת בבוקר הולכים לבית הכנסת ואחרי הצהריים כולם נמצאים בקלאב או בסאונה. אין להם בעיה עם זה. יש בתי כנסת של הציונות הדתית שיש בהם נשים חזניות ונשים דרשניות, והמחיצות כבר נפלו בין עזרת הנשים לעזרת הגברים", צוטט דרעי ובו תקף את תושבי גבעת שמואל.

לכל העדכונים גם בוואטסאפ – הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו
(ע"י לחיצה על האייקון הירוק)

לאחר ההתקפה על תושבי גבעת שמואל התגובות מחברי הכנסת של מפלגות ימינה והציונות הדתית לא איחרו להגיע.

מאיר פרידמן תושב הגבעה העלה פוסט לפייסבוק בתגובה לדבריו של ח"כ אריה דרעי לשבועון "משפחה" ובו אפשר למצוא בתגובות את חברי הכנסת מימניה מגיבים לדבריו ומביעים תמיכה בתושבי הגבעה.
מי שעוד הגיב לדבריו של ח"כ אריה דרעי הוא רו"ח וחבר המועצה, גל לנצנר: "אכן מעציב שאנשים כמו אריה חיים בעידן אחר ומדברים שטויות. אבל זה בסדר כי כנראה הציבור שלו לא בגבעת שמואל אז הוא מרשה לעצמו".

ח״כ יום טוב כלפון מימינה: "דרעי, שכנראה מעולם לא זכה להיות בשבת בגבעת שמואל החליט להוציא שם רע על עיר שלמה, שבה עשרות בתי כנסת, בתי מדרשות ואווירה של קדושה נדירה. ועוד בחודש אלול. ‏בגב״ש אוכלוסיה איכותית, עם קהילה דתית שמקיימת תורה עם דרך ארץ, כבוד למדינה ושמירה על חוקיה. אולי זה מה שמפריע לח״כ דרעי".

השר לשירותי דת מתן כהנא צייץ: "יש לי הרבה מחלוקות עם אריה דרעי. אבל אין סיכוי שהוא אמר כאלה דברים על ציבור שלם של שומרי תורה ומצוות. זו לא דרכו ולא דרכו של מר"ן הרב עובדיה יוסף זצ"ל. אריה ידידי, אנא הבהר את מה שאמרת. שבוע טוב".

דרעי התנצל מאוחר יותר: "קבלתי על חברי ימינה המייצגים חלק קטן ולא מייצג של הציבור הדתי לאומי ופועלים להרס הרבנות הראשית וחבירה לשמאל ולזרם הרפורמי. "אין כוונתי חלילה לכלל הציבור של הציונות הדתית היקר מאד לליבי ושותף מלא יחד איתנו למערכה על זהותה היהודית של מדינת ישראל ולישוב ארץ ישראל, וכמובן לא לכלל תושבי גבעת שמואל. אם דבריי לא הובנו כהלכה או מישהו נפגע מדבריי אני מתנצל. והאמת והשלום אהבו".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.