אוגוסט 15, 2022

חדשות הגבעה

כל מה שקורה בגבעת שמואל

"נשבענו לעשות הכל למנוע את הקורבן הבא"

1 min read

בנות אולפנת אמית גבעת שמואל זכו לשיחה מטלטלת ועמוקה מגב' ליאת פריימן, אחותה של מיכל סלה ז"ל אשר נרצחה לפני שנתיים בידי בן זוגה.

ליאת שוחחה עם תלמידות כיתות י"א באולפנת אמית גבעת שמואל והבהירה כי מטרתה ומטרת משפחתה וחברותיה של מיכל ז"ל היא למנוע את הקורבן הבא של אלימות במשפחה.

בנות מגמת סוציולגיה ואקו-סיסטם. (דוברות רשת אמית)

"אם תקשיבי לעצמך באמת ותלכי בדרך שלך, תראי שמסע החיים טומן בחובו אור, צבע וטוב", ציטטה ליאת את הדברים שאמרה אחותה, מיכל סלה ז"ל ותיארה את המסע שעברה עם בני המשפחה על מנת להשפיע ולעשות שינוי בחברה, והוביל אותה להעברת שיחות ופעילויות עם בנות הנוער.

המפגש נערך במסגרת תוכנית "זכותה- לומדים זכויות מהחיים" של מגמת סוציולוגיה ותחום האקו-סיסטם ברשת אמית.
מטרת תוכנית "זכותה" להכניס לכיתה את נושא זכויות האישה, במסגרת בחינות הבגרות, תוך למידה מהנעשה כיום בחברה סביבם בפרט ובעולם בכלל. במסגרת התוכנית יפגשו התלמידות נשים מרשימות ומעוררות השראה המשפיעות על קידום זכויות האישה בחברה.

מיכל סלה ז"ל. (מתוך עמוד הפייסבוק)

לכל העדכונים גם בוואטסאפ
הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו

(ע"י לחיצה על האייקון הירוק)

את התוכנית מובילה מיכל קפלן רכזת מגמת סוציולוגיה בליווי רחלי כהן-גלילי מובילת תוכניות האקו-סיסטם באולפנת אמית גבעת שמואל.
טל מטלס, תלמידת כיתה יא שיתפה: "המפגש היה חשוב ונוגע ללב. הוא פתח לכולנו נקודות מבט נוספות לאירועים שמתרחשים במציאות כיום. הלמידה מאוד משמעותית ומיוחדת כשללמידה נכנסים החיים עצמם".
רחלי כהן גלילי, מובילת תוכניות אקו-סיסטם באולפנת אמית גבעת שמואל: "המטרה היא לא רק ללמוד את הנושא ולרכוש ידע, אלא גם לחוות אותו ובעיקר לחבר אותו למציאות החיים של הבנות ולא ללמוד אותו במנותק מהנעשה סביבנו. האולפנה מבקשת לחבר את התלמידות לעשייה חברתית אמיתית ולאכפתיות כלפי הזולת.
למידה מנשים מעוררות השראה תסייע לחבר את התלמידות לנושא ולהשפיע על עתיד החברה הישראלית כולה".

חדשות הגבעה – גם בפייסבוק!

הצטרפו אלינו לעדכונים שוטפים ולחדשות החמות ביותר בגבעה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.